ताजा मतपरिणामः एमाले एक सय ५ स्थानमा विजयी(सूचीसहित)

शुक्रबार, जेष्ठ ५, २०७४

loading...


काठमाडौं । आइतवार सम्पन्न स्थानयी तहको निर्वाचनको मत परिणम आउने क्रम जारी रहँदा नेकपा एमालेले ३३ नगरपालिका र ७२ गाउँपालिका गरि १ सय ५ स्थानीय तहमा विजयी हाँसिल गरेको छ । २२ स्थानमा अझै अगाडी रहेको छ ।

घोषित मतपरिणाम अनुसार निर्वाचन भएका ३४ जिल्लाका सदमुकाम तथा प्रमुख सहरी क्षेत्राका नगरपालिकामा विजयी हाँसिल गरेको हो ।

यसैबीच निकै चासो र चर्चाका साथ हेरिएको चार महानगरपालिका मध्ये तीन स्थानमा एमालेको नै अग्रता कायम छ भने ललितपुरमा काँग्रेसले अग्रता जमाएको छ ।

प्रदेश नं. ३ गाउँपालिका
क्र.स जिल्ला गाउँपालिका अध्यक्ष उपाध्यक्ष
१ मकवानपुर मकवानपुर गढी विदुर हुमागाई हर्कमाया रुम्बा
२ मकवानपुर वागममती — धनकुमारी थिङ
३ मकवानपुर इन्द्र्रसरोवर जीवनलामा उमा लामा
४ मकवानपुर कैलाश टंकबहादुर मोक्तान सुकुमायाथिङ
५ मकवानपुर भीमफेदी हिदमलामा पार्वती राना
७ मकवानपुर बकैया — सरलाबोलखे
८ मकवानपुर मनहरी एकराजउप्रेती मनिला विष्ट
८ रामेछाप गोकुलगंगा खड्गबहादुर सुनुवार राधिकाश्रेष्ठ
९ रामेछाप उमाकुण्ड शेरबहादुर सुनुवार —
१० रामेछाप लिखु गोविन्दबहादुर खड्का दिपशिखादाहाल
११ रामेछाप खाँडादेवी प्रेमकुमार तामाङ —
१२ धादिङ सिद्धलेक प्रेमनाथसिलवाल कमलाशर्मा
१३ धादिङ नेत्रावती दुर्गाबहादुरशाक्य (नारायण) —
१४ धादिङ थाक्रे रामकुमार आचार्य अम्बिका रुपाखेती
१५ धादिङ त्रिपुरासुन्दरी शम्भुकुमार थापा —
१६ धादिङ गंगाजमुना बलबहादुर अधिकारी एन्जिलातामाङ
१७ धादिङ ज्वालामुखी — जानुका सिंखडा
१८ धादिङ गजुरी राजेन्द्रविक्रम बस्नेत
१९ धादिङ गल्छी कृष्णहरि श्रेष्ठ राधातिमिल्सिना
२० काभ्रे खानीखोला कृष्णबहादुर खुलाल रुक्मणी गुरुङ
२१ काभ्रे भुम्लु गुमानध्वजकुँवर कल्पनाश्रेष्ठ
२२ सिन्धुपाल्चोक लिशंखुपाखर कमल नेपाल हेमगंगामोक्तान
२३ सिन्धुपाल्चोक बलेफी केदार क्षेत्री कमलाश्रेष्ठ
२४ सिन्धुपाल्चोक जुगल होमनारायण श्रेष्ठ सिर्जना तामाङ
२५ सिन्धुपाल्चोक पाँचपोखरी टासी ह्याल्मो लामा सुनिताअधिकारी
२६ सिन्धुपाल्चोक त्रिपुरासुन्दरी भुपेन्द्र श्रेष्ठ —
२७ देलखा गौरीशंकर स्वयमबहादुर खडका उर्मिलाथामी
२८ देलखा शैलुङ भरत दुलाल लालमाया योञ्जन
२९ दोलखा तामाकोशी ईश्वरचन्द्र पोखरेल उर्मिला खड्का
३० दोलखा कालिञ्चोक विनकुमार थामी कालिका पाठक
३१ सिन्धुली फिक्कल धनबहादुर कार्की पार्वती सुनुवार
३२ सिन्धुली तिनपाटन — पदममायातामाङ
३३ नुवाकोट तारकेश्वर रमेश वस्ती तारादेवी रिमालअधिकारी
३४ नुवाकोट लिखु — रोजिना राई
३५ रसुवा गोसाईकुण्ड कैसाङनुर्बु तामाङ कारग्याल्मो श्रेष्ठ
३६ रसुवा कालिका सीताअधिकारी पौडेल भवानीप्रसाद न्यौपाने
३७ रसुवा उत्तरगया — चमेली गुरुङ
३८ रसुवा नौकुण्ड — सिर्जना लामा
३९ ललितपुर महांकाल रामचन्द्र दाहाल कमलातामाङ

प्रदेश नं. ४गाउँपालिका
क्र.स जिल्ला गाउँपालिका
प्रमुख उपप्रमुख
१ मनाङ चामे लोकेन्द्रबहादुर घले धनमाया पराजुली
२ मनाङ नेस्याङ कान्छा घले मिङ्खु गुरुङ
३ मुस्ताङ घरपझोङ आशबहादुर गुरुङ शर्मिला गुरुङ
४ मुस्ताङ दालोमे राजु विष्ट( स्वतन्त्र ) ढोका गुरुङ
५ कास्की मादी वेदबहादुर गुरुङ(श्याम) विष्णु पौडेल
६ कास्की रुपा नवराजओझा लालसुब्बा गुरुङ
७ कास्की माछाप्ुछ्रे कर्णबहादुर गुरुङ कृष्णकुमारी दवाडी
८ कास्की अन्नपुर्ण — सगुन गुरुङ
९ तनहूँ देवघाट दुर्गाबहादुर थापा —
१० तनहूँ भिमाद मेखबहादुर थापा शारदा खनाल
११ तनहुँ घिरिङ रणबहादुर राना सरस्वतीसिग्देल
१२ स्याङजा आधिखोला सुधीर पौडेल शर्मिलापौडेल
१३ स्याङ्जा कालीगण्डकी खिमबहादुरथापा सावित्री कोइराला
१४ स्याङ्जा फेदीखोला घनश्याम सुवेदी देवीमायाथापाक्षत्री
१५ स्याङ्जा बिरुवा चुनप्रसाद शर्मा देवीकुमारी थापा
१६ स्याङ्जा हरिनास खिमनारायण मानन्धर धनमाया पराजुली
१७ पर्वत महाशीला राजु पौडेल हिरा थापा
१८ पर्वत मदी प्रेम पौडेल सेतीमहत
१९ पर्वत बिहादी कमल भुसाल डम्बरकुमारी गुरुङ
२० म्याग्दी धौलागिरी थमसरा पुन रेशम छन्त्याल
२१ म्याग्दी मंगला सतप्रसाद रोका सिर्जना केसी
२२ म्याग्दी मालिका — खिरमाया बिटालु
२३ बागलुङ बढिगाड मेयरसिंहपाइजा —
२४ बागलुङ काठेखोला अमर थापा —
२५ लमजुङ मस्र्याङ्दी अर्जुन गुरुङ —
२६ लमजुङ क्होलासाँेथर प्रेमबहादुर घले मुनी घले
२६ लमजुङ दोर्दी — दिलबहादुर घले
२७ नवलपरासी हुप्सेकोट — कोपिलामल्ल

प्रदेश नं. ६गाउँपालिका
क्र.स जिल्ला गाउँपालिका
प्रमुख उपप्रमुख
१ दैलेख ठाँटीकाँध धीरबहादुर शाही सुस्मिताशाही
२ दैलेख भगवतीमाइ दानबहादुर थापा चन्द्रा रेग्मी
३ दैलेख महाबु जंगबहादुर शाही प्रेमकुमारी बुढा
४ दैलेख भैरवी प्रेमबहादुर बुढा पद्मा बिष्ट
५ जुम्ला तिला रतननाथ योगी —
६ जुम्ला सिंजा — जन्मकन्याखत्री
७ हुम्ला अदानचुली दलबहादुर फडेरा सौमति ऐडी
८ हुम्ला चंखेली — विमलाशाही
९ हुम्ला सर्केगाड — जोशीधामी
१० सुर्खेत सिम्ता कविन्द्रकुमार केसी चन्द्रकलाखत्री
११ सुर्खेत चौकुने धीरबहादुर शाही मनमाया राना
१२ सल्यान ढोरचौर चित्रबहादुर चलाउने पुष्पाबोहरा
१३ सल्यान कपुरकोट भीमबहादुर सेन तिला बुढामगर
१४ सल्यान कालिमाटी दानबहादुरखत्री सहनशीलाओली
१५ जाजरकोट शिवालय नरेन्द्रकुमार शाही कुमारी थापा
१६ डोल्पा मुड्केचुला — सविनाकुमारी रोकाया
१७ डोल्पा डोल्पोबुद्ध पेम्बा गुरुङ (स्वतन्त्रएमाले) मलमचसी गुरुङ
१८ डोल्पा छार्कातोङसोङ सोनाङ गुरुङ (स्वतन्त्रएमाले) त्हिकी गुरुङ
१९ डोल्पा शेफोक्सुन्डो टासी तुन्डुक गुरुङ दावा सुन्डुक गरुुङ
२० डोल्पा काइके गापा अंगद राना —
२१ मुगु खत्याड उब्जनशाही जयानन्द रावल
२२ मुगु मुगुकामारोंग — छिरिङ लामा

प्रदेश नं. ३ नगरपालिका
क्र.स जिल्ला नगरपालिका प्रमुख उपप्रमुख
१ दोलखा जिरी टंक जिरेल कृष्णमाया बुढाथोकी
२ धादिङ धुनीवेसी वालकृष्ढा आचार्य निरु खरेल
३ काठमाडौ शंखरापुर सुवर्ण श्रेष्ठ शुक्रलक्ष्मिश्रेष्ठ
४ रामेछाप मन्थली रमेश बस्नेत मञ्जुकमारीकार्की
५ सिन्धुपालचोक मेलम्ची डम्बर अर्याल भगवती नेपाल
६ सिन्धुपालचोक बाह्रबिसे निमाफेन्जो शेर्पा शुशिलापाख्रीन
७ सिन्धुली कमलामाई खड्ग खत्री मञ्जु देवकोटा
८ काठमाडौं टोखा प्रकास अधिकारी ज्ञानमाया डंगोल
९ काभ्रेपलान्चोक बनेपा लक्ष्मी नरसिं वादे रेखा सापकोटा दाहाल
१० नुवाकोट विदुर सन्जु पडिण्त गितादाहाल
११ सिन्धुली दुधौली धनश्यामरावत वालकुमारी दनुवार
१२ दोलखा भीमेश्वर भरतबहादुर केसी कमला बस्नेत खण्डका
१३ काभ्रे पनौती भिम न्यौपाने गिताबन्जरा

प्रदेश नं. ४नगरपालिका
क्र.स जिल्ला नगरपालिका प्रमुख उपप्रमुख
१ पर्वत फलेवास पदमपाणी शर्मा मञ्जअधिकारी
२ बागलुङ ढोरपाटन देवकुमार नेपाली करमती घर्ती
३ स्याङ्जा गल्याङ भूपराजअधिकारी देवीथापा मगर
४ नवलपुर गैडाकोट छत्रराजपौडेल नेका
५ तनहुँ भीमाद मेखबहादुर थापा शारदा पौडेल
६ बागलुङ बाग्लुङ जनकपौडेल राप्रपा
७ स्याङजा पुतलीवजार सीमा क्षेत्री महेस पुरी
८ नवलपुर कावासोती चन्द्रापुन प्रेम शंकर मर्दानिया
९ लमजुङ बेसिशहर गुमानसिं अर्याल लक्ष्मिअधिकारी
१० लमजुङ सुन्दरवजार जनकराजमिश्र नेका

प्रदेश नं. ६नगरपालिका
क्र.स जिल्ला नगरपालिका प्रमुख उपप्रमुख
१ डोल्पा त्रिपुरासुन्दरी ओमबहादुर बुढा चन्द्रकुमरी बुढा
२ डोल्पा ठूलीभेरी गणेशबहादुर शाही राप्रपा
३ जाजरकोट भेरी सीपी घर्ती भावना भण्डारी
४ दैलेख चामुण्डा सूर्यबहादुर शाही तारा शाही
५ दैलेख नारायण रत्नबहादुर खड्का सावित्रीमल्ल
६ दैलेख आडविसकोट खड्गराजउपाध्य गौमाताविक
७ कालीकोट खाँडाचक्र जशीप्रसाद पाण्डे विजया विष्ठ
८ जारजकोट छेडगाड लालबहादुर महातारा सरिताओली
९ सुर्खेत लेकवेसी गगनसिंह सुनार शान्ति छन्त्याल
१० सल्यान बनगाड कुभिन्डे गोविन्दपुन माओवादी

4076 पटक पढिएको

Loading...

प्रतिक्रिया दिनुहोस

NIC Asia below taja khabar
Bajaj below taja samachar
RITZ sports right side Janamat health right side Samsung health right side bottom Below blog adv